Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Image
el: Εικόνα

en: Event
el: Συμβάν

en: Form
el: Φόρμα
