Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Date
es: Fecha

en: Image
es: Imagen

en: Event
es: Evento

en: Form
es: Formulario

en: Registration
es: Registro
