Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Event
et: Sündmus

en: Form
et: Vorm
