Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Image
fi: Kuva

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Form
fi: Kaavake

en: Registration
fi: Rekisteröinti
