Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Event
fr: Évènement

en: Form
fr: Formulaire

en: Registration
fr: Inscription
