Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Date
gl: Data

en: Image
gl: Imaxe

en: Event
gl: Evento

en: Form
gl: Formulario
