Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Date
he: תאריך

en: Image
he: תמונה

en: Event
he: אירוע

en: Form
he: טופס
