Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Date
hr: Datum

en: Image
hr: Slika

en: Event
hr: Događanje
