Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Date
hu: Dátum

en: Image
hu: Kép

en: Event
hu: Esemény

en: Form
hu: Űrlap

en: Registration
hu: Regisztráció
