Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Date
is: Dagsetning

en: Image
is: Mynd

en: Event
is: Viðburður
