Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Date
ja: 日付

en: Image
ja: 画像

en: Event
ja: イベント

en: Form
ja: フォーム

en: Registration
ja: 登録
