Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್
