Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Date
lt: Data

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Event
lt: Įvykis

en: Form
lt: Forma

en: Registration
lt: Registracija
