Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Date
lv: Datums

en: Image
lv: Attēls

en: Event
lv: Notikums

en: Form
lv: Forma
