Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Date
mr: दिनांक

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Event
mr: कार्यक्रम
