Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Date
nl: Datum

en: Image
nl: Afbeelding

en: Event
nl: Evenement

en: Form
nl: Formulier

en: Registration
nl: Inschrijving
