Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Date
oc: Data

en: Image
oc: Imatge

en: Event
oc: Eveniment

en: Form
oc: Formulari

en: Registration
oc: Enregistrament
