Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Date
sk: Dátum

en: Image
sk: Obrázok

en: Event
sk: Podujatie

en: Form
sk: Formulár

en: Registration
sk: Registrácia
