Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Image
vi: Ảnh

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: Registration
vi: Đăng ký
