Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Date
ca: Data

en: Image
ca: Imatge

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Form
ca: Formulari

en: Registration
ca: Registre
