Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: Form
cs: Formulář
