Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Date
de: Datum

en: Image
de: Bild

en: Event
de: Ereignis

en: Form
de: Formular

en: Registration
de: Registrierung
