Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Date
eu: Data

en: Image
eu: Irudia

en: Event
eu: Gertaera

en: Form
eu: Formularioa
