Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Date
id: Tanggal

en: Image
id: Gambar

en: Event
id: Acara

en: Form
id: Formulir

en: Registration
id: Pendaftaran
