Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Date
nn: Dato

en: Image
nn: Bilete

en: Event
nn: Hending
