Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Date
pl: Data

en: Image
pl: Obraz

en: Event
pl: Termin

en: Form
pl: Formularz

en: Registration
pl: Rejestracja
