Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Date
pt: Data

en: Image
pt: Imagem

en: Event
pt: Evento

en: Form
pt: Formulário

en: Registration
pt: Inscrição
