Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Date
ro: Data

en: Image
ro: Imagine

en: Form
ro: Formular
