Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Date
ru: Дата

en: Image
ru: Изображение

en: Event
ru: Событие

en: Form
ru: Форма

en: Registration
ru: Регистрация
