Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Date
sv: Datum

en: Image
sv: Bild

en: Event
sv: Händelse

en: Form
sv: Formulär

en: Registration
sv: Registrering
