Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: Image
ta: படம்

en: Form
ta: படிவம்
