Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Date
uk: Дата

en: Image
uk: Зображення

en: Event
uk: Подія

en: Form
uk: Форма

en: Registration
uk: Реєстрація
