Panopoly Event (7.x-1.0-alpha02) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Event
bs: Događaj
