Panopoly Event (7.x-1.0-alpha01) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Date
it: Data

en: Image
it: Immagine

en: Event
it: Evento

en: Registration
it: Registrazione
