Panopoly Magic (7.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Table
am: ሰንጠረዥ
