Panopoly Magic (7.x-1.0-rc4) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Fields
nn: Felt

en: Table
nn: Tabell
