Panopoly Magic (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Table
km: តារាង

en: AHAH callback
km: ហៅ​ AHAH ​ទៅ​វិញ
