Panopoly Magic (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Display
nl: Weergeven

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Titles
nl: Titels

en: Fields
nl: Velden

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Table
nl: Tabel

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: AHAH callback
nl: AHAH terugkoppeling

en: Customize this page
nl: Deze pagina aanpassen
