Panopoly Magic (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Display
sv: Visa

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: Titles
sv: Titlar

en: Fields
sv: Fält

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Table
sv: Tabell

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: AHAH callback
sv: Återanrop via AHAH
