Panopoly Magic (7.x-1.11) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
