Panopoly Magic (7.x-1.11) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Display
fa: نمایش

en: Fields
fa: میدانها

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Table
fa: جدول

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی
