Panopoly Magic (7.x-1.13) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ
