Panopoly Magic (7.x-1.14) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Titles
pl: Tytuły

en: Fields
pl: Pola

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Table
pl: Tabela

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: AHAH callback
pl: Wywołanie AHAH

en: Customize this page
pl: Dopasuj stronę

en: Make title a link
pl: Stwórz tytuł w formie odnośnika
