Panopoly Magic (7.x-1.16) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Table
ne: तालिका
