Panopoly Magic (7.x-1.17) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Display
et: Kuva

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Fields
et: Väljad

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Table
et: Tabel
