Panopoly Magic (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Fields
sk: Polia

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Table
sk: Tabuľka

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: AHAH callback
sk: AHAH spätné volanie

en: No Preview
sk: Žiadny náhľad
