Panopoly Magic (7.x-1.20) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Table
sq: Tabela
