Panopoly Magic (7.x-1.25) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag
