Panopoly Magic (7.x-1.25) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Display
vi: Hiển thị

en: Fields
vi: Các trường

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Table
vi: Bảng

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: AHAH callback
vi: Hàm gọi lại AHAH
