Panopoly Magic (7.x-1.26) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Display
ar: العرض

en: Fields
ar: الحقول

en: Advanced
ar: متقدم

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Table
ar: جدول
